МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді Нікопольського суду заявили про системний тиск на них

 

Судді Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області звернулися до Ради суддів України, аби остання від свого імені заявила про системний тиск на суддів.

У зверненні зазначається, що після трагічних подій у Нікопольському суді, коли прогриміли вибухи, постійно лунають погрози на адресу суддів, в тому числі і через соціальні мережі.

"Факти погроз та намагання вчинити розправу над суддями та їх близькими родичами набули системного та відвертого характеру як під час розгляду суддями справ, так і за наслідками їх розгляду", - зазначається у зверненні суду.

Також у зверненні згадується про вибух у гаражі судді Рибакової, під повідомленням про який у соцмережах почали залишати коментарі із закликами до розправи над суддями.

Раду суддів просять звернутися до Вищої ради правосуддя, аби остання звернулася до Генпрокуратури щодо розслідування фактів вибуху у суді та у гаражі судді.

Крім того, РСУ просять підняти питання щодо забезпечення особистої безпеки суддів, їх сімей та майна. 

Джерело: ukrainepravo.com
02.02.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація