МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судова реформа – це зачистка непокірних суддів, – Лавринович

 

Ліквідація президентом усіх судів і призначення нових – це реалізація шляху до того, щоб мати підконтрольні та слухняні суди.

Таку думку висловив міністр юстиції України у 2010-2013 роках Олександр Лавринович у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ -проти!» на телеканалі ZIK.

У грудні Петро Порошенко видав указ про укрупнення судів. Таким чином він нібито вирішив проблему недобору суддівських кадрів. Однак експерти зазначають, що справжня мета Президента – зачистка непокірних суддів. До речі, так само позбувався незручних суддів і Президент Леонід Кучма.

Відтак, що насправді змінилося внаслідок так званої судової реформи, і чи стали суди більш незалежними?

«Насправді, ті зміни, які відбуваються у судовій системі України, жодного стосунку до реформи не має!», – прокоментував Олександр Лавринович.

Він зауважив, що до 1 сіяні 2018 року у Президента України були повноваження на ліквідацію та створення судів. Натомість тепер це вже повноваження Верховної Ради України.

«Протягом тривалого часу були змінені всі інституції, які відповідальні за формування суддівського корпусу. І тепер, коли вони абсолютно точно дуже уважно прислухаються до рекомендацій Глави держави, то очевидно, що ліквідація усіх судів і призначення нових суддів, – це реалізація шляху до того, щоб мати підконтрольні та слухняні суди», – певен Олександр Лавринович.

Джерело: zik.ua
02.02.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація