МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді та працівники апаратів судів Донеччини покращили навички спілкування у роботі з людьми з інвалідністю

 

ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в рамках проекту «Сприяння захисту прав та полегшення доступу до правосуддя людей з інвалідністю в Донецькій області»,  який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя»,  2 та 3 лютого 2018 р. в місті Маріуполі провела два тренінги для судових адміністраторів та суддів на тему «Вдосконалення комунікаційних навичок у роботі з людьми з інвалідністю». Програма тренінгів базувалась на програмі з підвищення навичок комунікації працівників суду у роботі з людьми з інвалідністю яка розроблена Національною школою суддів (НШСУ) у співпраці з РГБФ «Право і демократія».

Участь у заходах в якості тренерів взяли Тетяна Соловйова, експерт з питань медіації та Андрій Бурий, адвокат, голова правління РГБФ «Право і Демократія» (по скайпу). Під час тренінгів, учасники розглянули питання правового статусу людей з інвалідністю, комунікативно-психологічні особливості взаємодії із людьми з інвалідністю, фізичну доступність будівель і приміщень суду для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення в Донецькій області.

Учасники розглянули як практичні, так і теоретичні кейси в сфері спілкування та роботи з людьми з інвалідністю. Також учасники на конкретних прикладах обговорили результати моніторингу доступності судових установ для людей з інвалідністю, який провела ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» в 14 судах Донецької області в жовтні-листопаді 2017 р..

Протягом лютого заплановано проведення тренінгів «Вдосконалення комунікаційних навичок у роботі з людьми з інвалідністю»  у місті Слов’янську для суддів і судових адміністраторів, а також в Краматорську та Слов’янську для судових адміністраторів.

«Американський народ, через USAID, надає економічну та гуманітарну допомогу по всьому світу понад 55 років. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як: економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор. Додаткові відомості про програми USAID можна отримати у Відділі інформації та зв’язків з громадськістю USAID за телефоном +38(044)521-5741, на Інтернет-сторінці http://ukraine.usaid.govабо у соціальній мережі
Facebook 
https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

Програма USAID «Нове правосуддя» реалізується з жовтня 2016 р. і ґрунтує свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україні: верховенство права» та «Справедливе правосуддя». Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим колам, громадському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією. Детальнішу інформацію про програму можна отримати на Інтернет-сторінці: www.newjustice.org.ua та за телефоном +38(044)581-3303».

Джерело: www.prostir.ua
06.02.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація