МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Сучасну систему охорони судів пропонують створити у Львові

 

У рамках реалізації пілотного проекту зі створення європейської моделі сучасної системи забезпечення безпеки судів таку практику пропонують запровадити у Львові. З такою пропозицією виступив керівник відділу з питань верховенства права КМЄС Фабіан Ловенберг під час зустічі з керівництвом Державної судової адміністрації України.

Фабіан Ловенберг запропонував розпочати наступний етап пілотного проекту зі створення сучасної системи забезпечення безпеки судів шляхом створення модельної системи безпеки судового приміщення по вул. Чоловського, 2 у м. Львові, де розташовані Сихівський районний суд Львова, Галицький районний суд Львова, Львівський окружний адміністративний суд та регіональне відділення Національної школи суддів України, після чого поширити цю практику на всю країну.

У свою чергу, очільник ДСА України Зеновій Холоднюк відзначив, що з березня минулого року в рамках реалізації пілотного проекту зі створення європейської моделі сучасної системи забезпечення безпеки судів, експертами Консультативної місії Європейського Союзу було проведено дослідження стану забезпеченості безпеки судів у різних регіонах України.

Учасники зустрічі обговорили наступні кроки щодо безпосередньої співпраці з пілотним проектом по створенню сучасної системи забезпечення безпеки судів.

Водночас Холоднюк розповів Консультативній місії про стан забезпечення охорони в судах України. Зокрема, він зазначив, що одним з основних пріоритетних напрямків діяльності Державної судової адміністрації України є належне забезпечення охорони приміщень судів, а також забезпечення безпеки суддів, працівників апаратів судів та учасників судового процесу. На сьогодні вже здійснені заходи з реєстрації юридичної особи  Державної установи "Служба судової охорони", затверджене Положення про Службу судової охорони. Крім того, за словами Голови ДСА України, у державному бюджеті на 2018 рік передбачені достатні кошти для започаткування діяльності вказаної служби.

Також нагадаємо, що за законом Служба судової охорони мала запрацювати з 1 січня 2018 року, однак на сьогодні керівництво нової служби ще не призначено.

Джерело: ukrainepravo.com
08.02.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація