МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Виконуючий обов’язки голови міськрайонного суду працював теслярем, щоб отримати посвідчення учасника бойових дій

 

Виконуючий обов’язки голови одного з міськрайонних судів Хмельницької області для отримання посвідчення учасника бойових дій працював теслярем, а потім влаштувався на роботу в одну з військових частин. Йому інкримінують порушення встановлених законом обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Тепер цю справу будуть розглядати в Апеляційному суді. Далі про це детальніше розповість «Хмельницький».

З'ясувалося, що виконуючий обов’язки голови суду вирішив отримати статус учасника бойових дій. Однак при цьому він порушив визначені законодавством обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності. Чоловік взяв відпустку трьома частинами. У період з 18 серпня по 24 жовтня минулого року він пішов працювати у військову частину. У відділі матеріально-технічного забезпечення чоловік виконував обов'язки тесляра другого розряду. Після цього, на четвертий день, він поїхав у відрядження в зону АТО. На Сході нашої країни чоловік перебував два місяці. За це виконуючий обов’язки голови суду отримав грошову винагороду. Вона становила понад 10 тисяч гривень та понад 85 тисяч гривень заробітку від Територіального управління Державної судової адміністрації України.

За даними прес-служби Військової прокуратури Західного регіону України, наразі виконуючому обов’язки голови суду оголосили та вручили копію адмінпротоколу про вчинення адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-4 КУпАП України. Його також направили в Апеляційний суд області для розгляду по суті. Наразі ще не призначено дати судового засідання. 

Якщо провину керівника суду буде доведено, то йому загрожує штраф, що становить від трьох до п’яти сотень неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Крім того, виплати, які він отримав від роботи за сумісництвом, конфіскують. Досудове розслідування ще триває, слідчі встановлюють усі подробиці справи, опитують свідків.

Инна Хананова

Джерело: khmelnytsky.com.ua
08.02.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація