МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд дозволив відкрити заочне розслідування щодо організації Януковичем масових вбивств

 

Суд дозволив Департаменту спеціальних розслідувань відкрити спеціальне (заочне) розслідування щодо масових вбивств 18-20 лютого, у організації яких підозрюється екс-президент Янукович.

Про це ТЕКСТАМ повідомив представник Департаменту спецрозслідувань Олексій Донський.

Рішення прийняла суддя Печерського суду Світлана Шапутько увечері 7 лютого.

Це розслідування буде вивчати роль Януковича в організації силового сценарію 18-20 лютого, внаслідок якого масово загинули люди.

Адвокатом Януковича у цьому процесі був приначений безоплатний держадвокат. Раніше найняті Януковичем захисники вийшли зі справи, пояснивши це тим, що їх клієнт обмежив їх у представництві його інтересів.

"Отримання такого дозволу - необхідний формальний етап у процедурі спеціального(заочного) розслідування та засудження. Він надає більше прав захисту підозрюваного і обвинуваченого. Надалі будемо збирати матеріали, проводити слідчі дії. Результатом стане складання обвинувального акту, який буде передано до суду для процедури заочного засудження", - прокоментував це рішення Олексій Донський.

Нагадаємо, що під час цього засідання до зали увірвався адвокат екс-беркутівців Олександр Горошинський, який повідомив, що Янукович також є відтепер його клієнтом. Він вимагав від держадвоката покинути залу засідань.

Прокурор Яніс Сімонов заявив йому відвід через конфлікт інтересів і в подальшому у суді відбувся затяжний конфлікт за участю судової міліції та патрульної поліції. Коментарі сторін щодо інциденту читайте тут.

Джерело: texty.org.ua
08.02.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація