МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

На Західній Україні НАБУ скерувало до суду п’ять справ

 

Західне територіальне управління НАБУ впродовж другого півріччя 2017 року отримало та опрацювало близько 500 звернень громадян. Не всі вони належать до компетенції Агентства та не у всіх проведені достатні процесуальні дії, але, все ж, п’ять справ вже скеровані до суду.

Про це під час оприлюднення звіту про діяльність Західного територіального управління НАБУ повідомив його директор Тарас Лопушанський.

На початок спікер роз’яснив, що у НАБУ ведеться спільна статистика, яка не поділяється по теруправліннях. І тих 489 проваджень, які веде НАБУ, до чималої кількості з них безпосередньо причетні фахівці зі Львова.

Що стосується вже роботи Західного територіального управління, то за пів року надійшло близько 500 звернень. Вони були зібрані, як в ході робочих поїздок по регіонах, так і у особистих чи письмових повідомленнях громадян. Щодо 7 з них вже відкрито кримінальні провадження.

Є й інші справи, якими займаються прокурори, чимало епізодів, у яких висунуті обвинувачення, але вони в процесі розслідування і поки не передані до суду.

Та все ж 5 справ уже скеровано до суду. Це:

Сокальський районний суд – отримання неправомірної вигоди суддею Ковельського міскрайонного суду,
Хмельницький міськрайонний суд – справа Тернопільських прокурорів,
Луцький міськрайонний суд – отримання неправомірної вигоди головою Любомильської рай адміністрації,
Галицький районний суд Івано-Франківської області – отримання неправомірної вигоди суддею Козівського районного суду,
Шепетівський міськрайонний суд – отримання неправомірної вигоди суддею Здолбунівського суду.
Із тих проваджень, які розслідуються, але поки не передані до суду найбільш резонансними є справа, яка стосується затриманих у Львові керівника та заступника Львівського бронетанкового заводу, та ще кількох осіб у Києві. Також це провадження, які стосуються «Укрзалізниці». Є й справи щодо енергогенеруючих підприємств у Новояворівську та Новому Роздолі. Є ще чимало справ, але поки про них не можна говорити. Потрібно трохи часу для того, щоби розслідувати їх.

Джерело: zik.ua
09.02.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація