МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Зі 107 справ, які НАБУ скерувало до суду, було винесено лише 19 обвинувальних вироків

 

Національне антикорупційне бюро України скерувало до суду 107 кримінальних проваджень. Поки що лише щодо 19-ти з них суд виніс обвинувальний вирок. Ще 42 справи на стадії розгляду, а щодо 38 розгляд взагалі не розпочато.

Про це сьогодні, 9 лютого, під час брифінгу повідомив директор Львівського теруправління Тарас Лопушанський, передає кореспондентка Гал-інфо.

Серед причин затримки – зайнятість суддів, неможливість формування колегії суддів, проблеми з визначенням підсудності та неявка учасників процесу.

За словами Тараса Лопушанського, після початку діяльності НАБУ корупціонери, а також особи, які планували здійснити злочин, зрозуміли, що будуть спіймані. Однак для того, щоб у черговому корупційному скандалі поставити крапку, потрібне також відповідне рішення суду. Доки суд не визнає особу винною у вчинені правопорушення, доти вона не вважається корупціонером.

«Безумовно, діяльність НАБУ дає позитивні результати – час змінився і громадяни знають, що будуть затримані і притягнені до відповідальності в разі здійснення неправомірних дій. Однак також важливо, щоб суд виніс справедливий і обґрунтований вирок. Це, безсумнівно, дуже важливий крок на шляху до запобігання чи боротьби з корупцією», - наголосив Тарас Лопушанський.

Джерело: galinfo.com.ua
09.02.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація