МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суддю намагалися дискредитувати хабаром на картці

 

Що робити судді, якщо на його картку надійшли гроші від невідомої особи? Звісно, повідомити про такий факт у правоохоронні органи. Адже це можуть зробити як зловмисники, так і провокатори.

Олені Мєлєшак із Шевченківського районного суду м.Києва з невідомого номера надійшло СМС-повідомлення з пропозицією хабара у розмірі 5000 грн. Причому стверджувалося, що гроші вже переказані. Вона заблокувала номер та повідомила в правоохоронні органи про цей випадок.

Наступного дня суддя з’ясувала, що кошти дійсно надійшли на її картку. Більше того, з іншого номера вона отримала повідомлення з погрозами на її адресу та членів родини. Можна припустити, що невідомий автор знав, як вчинила суддя.

Сама О.Мєлєшак у повідомленні до Вищої ради правосуддя (№466/0/6-18) зазначила, що у такий спосіб її намагаються дискредитувати. Адже вона включена до переліку осіб, які цього року проходитимуть кваліфікаційне оцінювання.

Джерело: zib.com.ua
09.02.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація