МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Портнов програв суд у Брюсселі екс-заступнику генпрокурора Баганцю

 

Суд бельгійського Брюсселя відхилив позов екс-першого заступника голови Адміністрації президента Андрія Портнова до колишнього заступника генпрокурора Олексія Баганця.

Про це повідомив "Українській правді" адвокат Баганця Ігор Балик.

За його словами, рішення ухвалене у вівторок, 13 лютого. Бельгійський суд відмовив Портнову в його позові за безпідставністю, а кримінальну справу відносно Баганця закрив як помилково порушену.

"Суд вирішив, що справа непідсудна", - зазначив юрист.

За його словами, тепер колишній заступник голови ГПУ повністю реабілітований.

Ситуацію прокоментував і Портнов. Згідно з його постом у Facebook, суд прийняв таке рішення, оскільки допустив, що Баганець міг і не знати про те, що стосовно нього з 2015 року тривав судовий процес.

"Звичайно, мої зусилля були спрямовані на набрання вироком чинності й імплементацію процедури виконання покарання, але нічого страшного, пройдемо все це заново", - пише колишній глава АП.

Він заявив, що починає новий судовий процес і тепер "колишнього прокурорського функціонера" буде обов'язково проінформовано про нього.

Як відомо, Портнов ініціював це кримінальне розслідування проти Баганця, звинувачуючи його в поширенні в Євросоюзі "фальсифікованих відомостей" про Портнова, які стали причиною накладення на нього санкцій.

Портнова оголосили у розшук у січні 2015 року – у справі за статтею про привласнення, розтрату майна чи заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Євген Кізілов, УП

Джерело: www.pravda.com.ua
13.02.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація