МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Генпрокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою суддів Кіровського районного суду міста Дніпропетровська

 

Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, за оперативного супроводження Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України, завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою суддів Кіровського районного суду міста Дніпропетровська, які у вересні 2017 року намагалися надати керівнику Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Н. Холодницькому неправомірну вигоду за вирішення ним питання щодо закриття кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення (злочину), передбаченого ч. 4 ст. 369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Нагадаємо, що 21.09.2017 зазначених осіб було затримано в службовому кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Н. Холодницького після передачі йому частини неправомірної вигоди в сумі 50 тис доларів США за вирішення ним питання щодо закриття відносно осіб кримінального провадження.

Генеральною прокуратурою України, відповідно до положень ст. 290 КПК України, письмово повідомлено підозрюваних та їх захисників у кримінальному провадженні про завершення досудового розслідування та надано доступ до його матеріалів, якими володіє сторона обвинувачення.

За результатами відкриття прокурором матеріалів досудового розслідування підозрюваним та їх захисникам буде вручено обвинувальний акт, який найближчим часом спрямується на розгляд до суду.

Довідково: санкцією статті, що інкримінується підозрюваним, передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Джерело: www.gp.gov.ua
13.02.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація