МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВККС по-новому обраховуватиме результати тестування суддів

 

Вища кваліфікаційна комісія суддів внесла зміни до актів, що регламентують процедуру кваліфікаційного оцінювання.

За повідомленням прес-служби ВККС, внесено зміни до Положення про порядок та методологію кваліфікаційного оцінювання, показники відповідності критеріям кваліфікаційного оцінювання та засоби їх встановлення та Порядку проведення іспиту та методики встановлення його результатів у процедурі кваліфікаційного оцінювання, передає «ЗіБ».

Зокрема, обрахунок кількості правильних відповідей, наданих учасником іспиту на тестове завдання, здійснюватиметься за такими принципами:

1) кожна правильна відповідь на одне запитання тестового завдання під час кваліфікаційного оцінювання суддів місцевого суду дорівнює 1,125 бала;

2) кожна правильна відповідь на одне запитання тестового завдання іспиту під час кваліфікаційного оцінювання суддів апеляційного суду дорівнює 0,9 бала.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник іспиту за результатами складення анонімного письмового тестування – 90 балів.

При цьому у ВККС зазначили, що кількість запитань у тестовому зошиті не змінилась:

для суддів місцевих судів – 80 запитань;

для суддів апеляційних судів – 100 запитань.

До внесених змін зазначеними документами передбачалося, що кожна правильна відповідь на одне запитання тестового завдання дорівнює 0,75 бала. При цьому запитань було 120 і учасник міг максимально набрати 90 балів.

Джерело: zib.com.ua
14.02.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація