МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

ВРП затвердила доповідь про забезпечення незалежності суддів

 

Вища рада правосуддя розглянула пропозицію Постійної комісії ВРП з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні про затвердження Щорічної доповіді за 2017 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

Доповідач - заступник Голови Вищої ради правосуддя Вадим Беляневич - нагадав, що, відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», з метою забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя ВРП готує у співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими об’єднаннями і оприлюднює щорічну доповідь про стан забезпечення незалежності суддів.

Для виконання зазначеного завдання рішенням Вищої ради правосуддя від 30 травня 2017 року №1333/0/15-17 було створено Постійну комісію з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні. Рішенням Постійної комісії від 8 листопада 2017 року №1 було схвалено робочий варіант структури і тез щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні.

Пропозиції щодо тексту Щорічної доповіді надали Верховний Суд України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Національна школа суддів України, Державна судова адміністрація України, Рада суддів України, а також громадські організації, окремі суди та судді.

Рішенням Постійної комісії від 12 лютого 2018 року № 2 схвалено текст Щорічної доповіді за 2017 рік.

Текст Щорічної доповіді буде оприлюднено протягом семи днів на офіційному веб-сайті ВРП та на веб-порталі «Судова влада України».

Джерело: yur-gazeta.com
15.02.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація