МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Під апеляційним судом у Харкові запланований пікет

 

Працівники АК "Харківобленерго" вийдуть на пікет Харківського апеляційного господарського суду, у якому буде розглядатися позов до КП "Харківводоканал".

Про це повідомляє "Харківобленерго". 

Пікет розпочнеться 19 лютого о 11.00 за адресою: проспект Незалежності, будинок №13.

Сутність претензії полягає у тому, що у  грудні минулого року Господарський суд продовжив відстрочку повернення боргу "Харківводоканалу" до кінця травня поточного року. 

До цього, у травні минулого року, Харківський апеляційний господарський суд зобов`язав "Харківводоканал" сплатити АК "Харківобленерго" 80 мільйонів гривень, але дав підприємству відстрочку. 

У минулому році заборгованість «Харківводоканалу» становила 740 млн. грн., «Харківських теплових мереж» - 180 млн. грн., «Міськелектротранссервісу»- 24 млн. грн.

Як раніше писала "Справжня Варта", у грудні 2017 року зоозахисники влаштували пікет під міськрадою. Учасники акції виступали проти прийняття Програми поводження з домашніми тваринами та регулювання їх чисельності на 2018-2022 роки.

Джерело: varta.kharkov.ua
16.02.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація