МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Оприлюднено рішення Вищої ради правосуддя про затвердження Щорічної доповіді за 2017 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні»

 

На офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя оприлюднено рішення Вищої ради правосуддя від 13 лютого 2018 року № 463/0/15-18 «Про затвердження Щорічної доповіді за 2017 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні». Також ознайомитись із текстом Щорічної доповіді можна у розділі «Щорічна доповідь про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

Нагадаємо, що відповідно до пункту 7 частини першої статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» з метою забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя Вища рада правосуддя готує у співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими об’єднаннями і оприлюднює щорічну доповідь про стан забезпечення незалежності суддів в Україні (далі – Щорічна доповідь).

Для виконання зазначеного завдання рішенням Вищої ради правосуддя від 30 травня 2017 року № 1333/0/15-17 було створено Постійну комісію з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні (далі – Постійна комісія).

Рішенням Постійної комісії від 8 листопада 2017 року № 1 було схвалено робочий варіант структури і тез щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні, відповідно до яких здійснювалась робота над текстом Щорічної доповіді.

Пропозиції щодо тексту Щорічної доповіді надали Верховний Суд України, Вища кваліфікаційна комісія суддів України, Національна школа суддів України, Державна судова адміністрація України, Рада суддів України, а також громадські організації, окремі суди та судді.

Рішенням Постійної комісії від 12 лютого 2018 року № 2 схвалено текст Щорічної доповіді за 2017 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

Вища рада правосуддя під час засідання 13 лютого 2018 року рішенням № 463/0/15-18 затвердила Щорічну доповідь за 2017 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

Джерело: www.vru.gov.ua
20.02.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація