МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді ВСУ виступили проти переведення до ухвалення рішення КС

 

Судді ВСУ не планують з’явитися завтра на засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, де мають розглядати їх переведення до інших судів. Вони звернулися до ВККС відкласти це питання до ухвалення відповідного рішення Конституційним Судом.

Відповідне звернення суддів Верховного Суду України оприлюднене сьогодні на сайті ВСУ, передає «Закон і Бізнес».

«Вважаємо за можливе звернутися до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України з проханням про відкладення розгляду цього питання на пізніший термін, а саме до ухвалення рішення Конституційним Судом України за зазначеним конституційним поданням», – ідеться у зверненні.

Зазначимо, що КС почав розгляд питання ліквідації ВСУ наприкінці 2017 року.

Окрім цього, стало відомо, що судді ВСУ 22 лютого на зборах під головуванням судді Верховного Суду України Анатолія Ємця обрали делегатів на XV з’їзд суддів України. Ними стали Олександр Волков та Василь Гуменюк.

Також на зборах було прийнято рішення про те, що передачу Верховному Суду майна, яке перебуває на балансі ВСУ, слід проводити після законодавчого врегулювання питання подальшої діяльності ВСУ, як судового органу, що має конституційний статус. У зв’язку з цим керівнику апарату ВСУ рекомендовано «утриматися від вирішення питань передачі зазначеного майна згідно з абзацом вісімнадцятим підпункту 3.1 пункту 3 Положення про апарат Верховного Суду України від 21 січня 2011 року (зі змінами)».

Джерело: zib.com.ua
26.02.2018

Сьогодні
24 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація