МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Україні судову систему готують до приходу спасителя?

 

Ситуація, за якої фізичний вплив на суддів має системний характер, створюється штучно з метою попередити прихід месії, який під оплески наведе лад у країні.

Своєю думкою щодо фактів масових порушень прав людини в Україні, нещодавно опублікованих у відкритому листі до канцлера Австрійської республіки Себастьяна Курца, поділився Олександр Нечитайло, який обіймав посаду голови Вищого адміністративного суду України з червня 2014 по вересень 2017 року.

«Ці факти, як і багато інших, свідчать тільки про одне: в нашій країні є Президент-бізнесмен і Президент-політик, але відсутній Президент - гарант дотримання Конституції України», - вважає О.Нечитайло.

На його думку, в країні квітне беззаконня і хаос, а політики вже котрий рік співають одну і ту ж пісню про те, що в усьому винні судді.

Нагадаємо, в листі, підготовленому екс-першим заступником голови АП Андрієм Портновим, наводяться приклади публічного тиску на суд з боку високопоставлених чиновників, численні факти фізичного насильства над суддями, а також дані звітів міжнародних організацій про тиск на суд в Україні.

«Таке враження, що ця ситуація створюється штучно і тільки з однією метою - попередити прихід такого месії, спасителя, який наведе лад, отримуючи при цьому гучні оплески і нові-старі гасла. Ми чекаємо саме цього?», - запитує О.Нечитайло.

З повним текстом відкритого листа можна ознайомитися за посиланням.

Джерело: zib.com.ua
27.02.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація