МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судді мають право на доступ до всіх ресурсів ЄДРСР: рішення РСУ

 

Судді мають право на доступ до усіх інформаційних ресурсів ЄДРСР. Зокрема, мають змогу ознайомлюватися із судовими рішеннями у повному обсязі (без заміни певних відомостей літерними або цифровими позначеннями), та з рішеннями, що ще не набрали законної сили.

Таке рішення ухвалила Рада суддів України на сьогоднішньому засіданні, передає «ЗіБ».

При цьому судді мають право використовувати отриману інформацію з Єдиного державного реєстру судових рішень із зазначеною метою у будь-який спосіб, не допускаючи розголошення відомостей визначених статтею 7 Закону «Про доступ до судових рішень», зазначено в рішенні РСУ.

Також на сьогоднішньому засіданні РСУ обговорила зміни до положення про автоматизовану систему документообігу суду (АСДС), викликані набранням чинності нових процесуальних кодексів України, якими передбачено запровадження електронного судочинства.

Нагадаємо, що відповідно до законодавства нова АСДС має запрацювати менш ніж за два тижні – з 15 березня цього року.

Окрім цього, на засіданні РСУ затвердила посібник на допомогу судді: «Особливості конфлікту інтересів у діяльності судді та рекомендації щодо його запобігання і врегулювання у типових ситуаціях», який підготовлено Комітетом етики, врегулювання конфлікту інтересів та професійного розвитку суддів.

Джерело: zib.com.ua
02.03.2018

Сьогодні
20 травня 2019

Анонс подій:

 

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація