МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Україні змінилася процедура виклику громадян у суд

 

Якщо раніше виклик до суду особі, місце проживання якої чи робота були невідомі, друкували в газетах, то тепер його вміщують у спеціальному розділі на сайті відповідного суду, пише газета "Експрес".

"Через повідомлення на офіційному веб-сайті суду викликають відповідача, третю особу, свідка, а також зацікавлену особу у справах про насильство в сім'ї, — пояснює Юлія Салдан, референт прес-служби Апеляційного суду області. — Таке оголошення кожен суд публікує на своїй сторінці в розділах "Громадянам" або "Прес-центр". Воно має бути уміщене не пізніше ніж за десять днів, а в справах про видачу обмежувального припису — не пізніше як за 24 годин до дати судового засідання. Після опублікування такого оголошення особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

Сподіваюся, згодом, із запровадженням єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи людина зможе шукати своє прізвище на сайті не якогось конкретного суду, а на загальнодержавному офіційному веб-порталі судової влади України".

Микола ЗАВЕРУХА

Джерело: expres.ua
02.03.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація