МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Житель Березані у суді переміг "Київобленерго"

 

ПАТ "Київоблгаз" досі не виконав рішення суду

Березанцю Віктору Саченку вдалося перемогти монополіста — ПАТ "Київоблгаз": більше півроку тривала судова тяганина. Березанський міський суд виніс рішення на користь споживача. Тепер потрібно домогтися, аби газовики виконали рішення суду

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "ВІСТІ".

Усе почалося в лютому минулого року. Працівники Баришівської дільниці ПАТ «Київоблгаз» відправили газовий лічильник Саченків на перевірку.

Експертиза нібито виявила несанкціоноване втручання у роботу облікового механізму. Монополіст вимагав сплатити штраф понад 5 тис. грн, а також 1,5 тис. грн за експертизу лічильника та придбати прилад обліку природного газу. Віктор Саченко вирішив відстоювати свої права у Березанському міському суді. 11 січня 2018 року Березанський міський суд скасував акт–розрахунок необлікованого об’єму та обсяги природного газу і його вартість від 18 травня 2017 року, наданий ПАТ «Київоблгаз», відповідно до якого родині Саченків довелося б сплатити газовій компанії 5065,10 грн, та зобов’язав монополіста за власний рахунок встановити лічильник газу в будинку позивача. 11 лютого рішення суду набрало чинності. Віктор Володимирович не приховує задоволення: йому вдалося перемогти монополіста, який прагнув нажитися на його родині.

Але ПАТ «Київоблгаз» до цього часу не виконав рішення суду. Нового лічильника ніхто не встановив, а «куби» Саченкам нараховуються відповідно до середньодобового споживання за аналогічний період попереднього року. Свого часу родина утеплила будинок, сподіваючись заощадити на опаленні, втім зекономити не вийшло.

"Нарахування вартості спожитого газу проводиться відповідно до середньодобового споживання за аналогічний період попереднього року. При цьому не враховується температурний режим відповідних років", — каже Віктор Володимирович.

"Наприклад, температурні показники протягом жовтня — грудня 2017 року були плюсовими, а у 2016 році у жовтні були морози і споживання газу було більшим. Скажімо, при проведенні розрахунків у жовтні — грудні 2017 року враховується середньодобове споживання газу за попередній період 2016 року, що не дає можливості споживачеві зекономити на опаленні", - розповів Віктор Володимирович.

Родина Саченків готова далі боротися за свої права та домогтися від газовиків виконання рішення суду.

"Раджу всім, хто опинився у такій ситуації, як ми, відстоювати права", — каже Віктор Володимирович. "Звертайтеся до народного депутата (наприклад, мені допоміг народний депутат Павло Різаненко), до НКРЕКП, суду, адже всі судові витрати будуть за рахунок учасника, який програє процес. Якщо ви праві, то закон на вашому боці", - порадив Віктор Володимирович.

Джерело: mykyivregion.com.ua
05.03.2018

Сьогодні
22 травня 2019

Анонс подій:

21-22 травня

Круглий стіл "Обговорення питання запровадження пілотного проекту по досудовим доповідям"

 


Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація