МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Луцькі силовики підготувались до придушення заворушень у судах

 

Силовики провели в обласному центрі навчання, спрямовані на відпрацювання дій при можливому винекненні «ускладнень» у судових установах.

Про це йдеться у дописі на сторінці луцької військової частини Нацгвардії у Facebook.

Нацгвардійці спільно зі співробітниками Нацполіції провели практичні заняття, на яких відпрацювали спільні дії при виникненні нештатних ситуацій у судових установах, з якими не в змозі впоратись судова охорона чи військовий наряд, який забезпечує порядок у суді.

Зокрема, силовики відпрацювали навички протидії натовпу при ковоюванні, екстрадиції та охороні підсудних. Крім того, нацгвардійцям показали, що робити, якщо у самому залі суду виникають конфліктні ситуації.

На думку заступника начштабу Сергія Близнюка регулярне проведення спільних з поліцією занять «є додатковою гарантією того, що особовий склад підрозділів Національної гвардії та Національної поліції професійно відреагує при ускладненні обстановки на місцях несення служби та буде готовий до будь-яких подій».

Джерело: lutsk.rayon.in.ua
06.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація