МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Павлограді відремонтують будівлю міськрайонного суду

 

Минулого року у Павлоградського міськрайонного суду з'явилась нова покрівля вартістю у понад 1,3 млн грн. А теперь там мають реставрувати фасад. До того ж планується виконати ремонт приміщень суду.Про це стало відомо з оголошення, розміщеного в системі електронних закупівель Прозорро.

Предметами закупівлі є роботи з виконання проекту адміністративної будівлі по об'єкту "Капітальний ремонт фасаду Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області", а також послуги з поточного ремонту приміщень в будівлі.

2 березня Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Дніпропетровській області уклало договори з переможцями тендерів. Реставрація фасаду суду обійдеться у 28 тисяч гривень, а ремонт приміщень у 198 тисяч гривень.

Завершити вищевказані роботи планується до кінця поточного року.

Нагадаємо, що минулого року у Павлоградського міськрайонного суду вперше за час його існування капітально відремонтували покрівлю. Вартість нового даху склала понад 1,3 мільйонів гривень.

Джерело: www.5632.com.ua
06.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація