МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Адмінсуди захистили право учасника бойових дій на пільги

 

Інформація про особу, яка має пільги, не може бути виключена з реєстру. У разі зміни місця проживання поза межами адміністративно-територіальної одиниці пільговик знімається з обліку за попереднім місцем проживання та стає на облік за новим.

До таких висновків дійшли адміністративні суди у справі №824/159/17-а.

Учасник бойових дій оскаржив у суді виключення відомостей про нього з Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, та просив зобов’язати департамент праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради нарахувати пільги з оплати житлово-комунальних послуг.

Постановою Першотравневого районного суду м. Чернівців позов задоволено частково. Вінницький апеляційний та Вищий адміністративні суди залишили це рішення без змін, зазначивши, що відповідач прийняв неправомірне рішення щодо виключення позивача з реєстру пільговиків.

Мотивуючи свій висновок, суди вказали, що у Положенні про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають пільги, затвердженому постановою КМ від 29.01.2003 № 117, не передбачено можливості виключення з реєстру інформації про пільговиків, а у разі зміни місця проживання.

Більше того, суди встановили, що позивач місце проживання не змінював. Тому в чиновників міськради не було підстав для його виключення з реєстру.

За таких обставин адміністративні суди дійшли висновку про наявність у позивача права на користування пільгами та зобов’язали поновити запис про нього в реєстрі осіб, які мають право на пільги, та понововити, власне, надання цих пільг.

Джерело: zib.com.ua
12.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація