МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Адвокати Михайла Саакашвілі подали скаргу в Європейський суд з прав людини

 

Адвокати в інтересах Михайла Саакашвілі оскаржують у Європейському суді з прав людини дії влади щодо жорстокого поводження під час незаконного затримання та видворення його з України, а також протиправність дій Президента України Порошенка під час позбавлення Саакашвілі громадянства.

Про це повідомив адвокат Михайла Саакашвілі Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ Михайла Саакашвілі».

Відтак, захист Саакашвілі оскаржує жорстке поводження під час незаконного затримання та цинічного видворення з України; протиправність дій Президента Петра Порошенка під час позбавлення Саакашвілі громадянства, в наслідок чого останній не зміг здійснювати політичну діяльність.

Крім того, оскаржуються факти, коли Михайла Саакашвілі, починаючи з грудня 2017 року, незаконно та жорстоко затримували декілька разів без жодних правових підстав, та інші незаконні дії щодо лідера РНС.

«Генеральний прокурор України Юрій Луценко, використовуючи службові повноваження, намагався сформувати у суспільстві негативну думку щодо Михайла Саакашвілі. Незаконними діями з боку влади Михайло Саакашвілі був фактично позбавлений подальшого права на захист власних інтересів у національних судах. Також у скарзі до міжнародного суду викладені інші обставини, які слугували зверненню до Європейського суду з захисту прав людини», - повідомив Чорнолуцький.

Джерело: k-z.com.ua
15.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація