МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Сокальському районному суді Львівської області відбулась зустріч з учнями середніх шкіл району з приводу проведення конкурсу на тему "Професія судді, очима української молоді: майбутнє"

 

16 березня 2018р. в Сокальському районному суді відбулась зустріч з учнями 10-11класів загальноосвітніх шкіл Сокальського району, що виявили бажання взяти участь у конкурсі на кращий твір за темою: «Професія судді очима української молоді: майбутнє».

Під час зустрічі суддя-спікер Фарина Л.Ю. провела міні- лекцію, розповіла учасникам конкурсу про судову систему України, історію українського судоустрою. Провела порівняльний аналіз судових систем України, США, Канади та країн Європи. Також було досліджено низку питань, пов'язаних з судовою реформою в т.ч. підвищення довіри суспільства до  суддівської професії ; процедурою відбору кандидатів на посаду судді. Ознайомила учнів  із «Збірником матеріалів з правового виховання» схваленого Комісією з правознавства Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України.

В свою чергу керівник апарату Троць І.С. проінформувала учнів  про запровадження електронного суду. Нагадала, що I-й етап конкурсу на рівні шкіл відбудеться 20 квітня 2018р., а II-й етап на рівні району - 27 квітня 2018р.

Щиро дякуємо за організацію заходу вчителям середніх шкіл: Гуменюк Л.Д., Гущик М.П., Мерко М.І., Царинській М.О. та Корній М.М., учням, які виявили цікавість взяти участь у конкурсі.

Джерело: Лідія ФАРИНА, суддя-спікер Сокальського районного суду
16.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація