МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Спецпрокурор США через суд запросив у компанії Трампа документи, пов'язані з Росією

 

Спеціальний прокурор США Роберт Мюллер, який веде розслідування щодо втручання РФ в американські вибори у 2016 році, через суд запросив у компанії Trump Organization документи, що стосуються Росії.

Про це повідомляє The New York Times із посиланням на анонімні джерела.

Поки нерозрозуміло, чому Мюллер подав запит до суду замість того, щоб просто попросити у компанії (якою Дональд Трамп керував до вступу на посаду глави Білого дому – "24") записи, пов'язані з Росією та іншими темами, якими він займається, йдеться у статті.

Це перший випадок, коли розслідування спецпрокурора США напряму торкнулося організації, якою керував президент Америки, зауважує видання. До цього спецпрокурор перевіряв, яку роль іноземні кошти могли відіграти у фінансуванні політичної діяльності Трампа.

Окрім цього, запит до суду на Trump Organization є свідченням того, що "російське розслідування" буде тривати щонайменше ще кілька місяців.

Із чого розпочалося розслідування щодо втручання Росії у вибори в США у 2016? Підставою для нього стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон. Розвідка США з'ясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на чинного президента Америки, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом протягом 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками. Розслідування ведеться Міністерством юстиції США та спецпрокурорм Робертом Мюллером з метою з'ясувати, чи не сприяла Росія обранню Трампа.

Джерело: 24tv.ua
16.03.2018

Сьогодні
24 березня 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація