МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Румунії суд відхилив скаргу чоловіка, якого помилково визнали померлим

 

Румунський суд відхилив заяву чоловіка про те, що він живий, після того, як його офіційно було зареєстровано як померлого.

Про це повідомляє Click.ro.

63-річний Костянтин Реліу програв справу в суді міста Васлуй, тому що, за рішенням суду, він звернувся зі скаргою занадто пізно з процесуальної точки зору. Рішення є остаточним.

За даними румунських ЗМІ, Реліу поїхав працювати до Туреччини у 1992 році і втратив зв'язок зі своєю румунською родиною. Тривалий час не отримуючи новин від чоловіка, його дружині вдалося отримати свідоцтво про смерть в 2016 році.

У 2018 році турецька влада затримала Реліу з простроченими документами і депортувала. Коли він прибув до Румунії, то виявив, що його оголосили мертвим.

"Митні органи допитували мене протягом шести годин, поки не зрозуміли, що це не обман. Мене відпустили додому, і тут я виявив, що сім'я розділила все наше майно", - розповів Реліу, який навіть не зміг найняти адвоката через те, що офіційно вважається померлим.

Реліу заявив, що його дружина просила оголосити про його смерть, щоб мати можливість жити з іншим чоловіком в Італії.

Джерело: www.eurointegration.com.ua
16.03.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація