МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

На прокурора, який зупинив розслідування справи проти Саакашвілі, подали в суд

 

Захист Саакашвілі подав скаргу на протиправні дії прокурора ГПУ Домбровського щодо «замороження» надуманої кримінальної справи проти Михайла Саакашвілі. Про це повідомив адвокат Руслан Чорнолуцький, інформує прес-служба партії «РУХ НОВИХ СИЛ».

Адвокат нагадав, що 22 лютого, після видворення Саакашвілі, кримінальне провадження було виділено в окреме з метою подальшого його «замороження».

6 березня прокурором ГПУ Домбровським було зупинено кримінальне провадження щодо Саакашвілі.

Вчора, 15 березня адвокатом Чорнолуцьким було подано скаргу на постанову Прокурора ГПУ Домбровського від 06.03.2018 року щодо зупинення кримінального провадження відносно Саакашвілі.

«Протиправність зупинення «нового» кримінального провадження зумовлено тим, що ані Саакашвілі, ані його захист не отримував нової підозри та фактично Саакашвілі не є учасником кримінального провадження, в рамках якого, зокрема, було надіслано запит до Нідерландів про відібрання зразків голосу у Михайла. Звертаємо увагу, що протиправні дії ГПУ призведуть до фактичного закриття кримінального провадження відносно Михайла, на чому і буде наполягати захист в подальшому, оскільки в діях Михайла відсутні як і подія, так і склад злочину»,- пояснив адвокат.

Джерело: k-z.com.ua
16.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація