МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд поставив під сумнів міністерські повноваження Супрун

 

МОЗ подало позов проти Національного медичного університету імені Богомольця, однак не надало Господарському суду Києва документів, які підтверджують, що Уляна Супрун виконує обов’язки глави відомства.

МОЗ подало позовну заяву проти університету Богомольця, щоб дістати доступ до адмінкорпусу вишу, який розташований на бульварі Шевченка, 13 у Києві.

Однак, як повідомляє Гордон з посиланням на постанову суду, суд повернув позов та додані до нього документи відповідно до п. 1 ч. 5 ст. 174 Господарського процесуального кодексу України, у якому йдеться, що так необхідно діяти, якщо заяву було подано особою, яка “не має процесуальної дієздатності, не підписано або підписано особою, яка не має права її підписувати, або особою, посадове становище якої не вказано”.

Водночас суд уточнив, що в позовній заяві підписантом вказали в.о. міністра, але в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань відомості про особу відсутні.

Зазначимо, значна частина лікарів розкритикувала медичну реформу МОЗ, громадськість також негативно реагує на ініціативи в.о. глави відомства, у зв’язку з чим лідер Радикальної партії Олег Ляшко звернувся до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана із вимогою звільнити Супрун з посади.

Джерело: informator.news
20.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація