МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Верховний суд РФ визнав законним наказ ФСБ про розшифровку повідомлень Telegram

 

Роскомнадзор двічі погрожував заблокувати месенджер

Верховний суд Росії відхилив позов керівництва месенджера Telegram з проханням визнати недійсним наказ ФСБ РФ, який встановлює процедуру надання відомству ключів для розшифровки електронних повідомлень користувачів, — передає ТАСС.

Роскомнадзор двічі погрожував заблокувати месенджер.

У першому випадку причиною конфлікту стала відсутність реєстрації компанії Telegram Messenger LLP в Росреестра. Тоді засновник месенджера Павло Дуров відповів на своїй сторінці «В контакті», що всі необхідні для реєстрації дані можна знайти у відкритому доступі, помітивши, що не збирається виконувати вимогу ФСБ надати ключі до листування.

У ФСБ заявили, що теракт в метро Санкт-Петербурга, який стався в квітні минулого року, був підготовлений саме за допомогою месенджера Telegram. У жовтні 2017 року суд оштрафував месенджер на 800 тисяч рублів за відмову надати ФСБ дані про листування користувачів.

У російській службі безпеки вимагали надати доступ, заявивши, що члени міжнародних терористичних угруповань користуються месенджером Telegram, оскільки Telegram дає їм можливість створювати секретні чати з високим рівнем шифрування.

Павло Дуров офіційно відмовився співпрацювати зі спецслужбами навіть під загрозою блокування, заявивши, що Telegram завжди готовий призупинити як особисті, так і ділові зв’язки з країнами, де на компанію чиниться тиск, і що месенджер щодня самостійно «блокує сотні каналів із закликом до насильства», тому необхідності в передачі ключів немає.

Джерело: hromadskeradio.org
20.03.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація