МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У кабінеті Холодницького знайшли прослушку – САП

 

Наразі у САП не встановили, хто саме встановив прослуховуючий пристрій

У робочому кабінеті керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького знайшли приховану техніку для прослуховування. Інформацію про це підтвердили в САП виданню Insider.

"Жучка" знайшли на зовнішній поверхні акваріуму, який є у кабінеті головного антикорупційного прокурора. Наразі у САП не встановили, хто саме встановив прослушку.

Як повідомляв 5.UA, у прес-службі САП  спростували інформацію окремих ЗМІ, що Холодницький нібито планує піти у відставку. У САП додали, що Холодницький виконує свої обов’язки у звичайному режимі, та з 21 березня він буде у відрядженні в Брюсселі. Нагадаємо, раніше сьогодні у ЗМІ з'явилася інформація, що Холодницький хоче подати у відставку у зв'язку з погіршенням стану здоров'я. 

Джерело: www.5.ua
20.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація