МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

В Австрії чиновник виграв суд про статеву дискримінацію і отримає 317 тисяч євро

 

Австрійський чиновник має отримати понад 300 000 євро за рішенням суду, який підтвердив, що чоловіка несправедливо не підвищили на роботі через його стать.

Про це повідомляє The Local.

Пітер Францмаєр подав до суду за дискримінацію після того, як не отримав підвищення в транспортному міністерстві в 2011 році, а посаду замість віддали керівниці іншого департаменту Урсулі Зехнер.

Федеральний адміністративний суд Австрії погодився із заявником, постановивши, що існує "помітний шаблон, згідно з яким (Зехнер) з самого початку перебувала у більш вигідній позиції, ніж інші кандидати".

Францмаєр отримає компенсацію в розмірі 317 368 євро, що відображає додаткові кошти, які він мав отримати на посаді, а також збитки.

Тодішній міністр транспорту Доріс Буре заявила, що під час призначення Зехнер були дотримані всі відповідні юридичні процедури.

Всі кандидатури, котрі були відібрані, були визнані висококваліфікованими, додала вона, зазначивши, що остаточне рішення було прийнято через "масову непредставленість жінок".

"Я сподіваюсь, що нинішнє рішення не поставить під питання принцип заохочення просування жінок", - сказала вона.

Джерело: www.eurointegration.com.ua
20.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація