МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У ВККС повідомили, про що цікавитимуться в суддів на співбесідах

 

Під час співбесід у Вищій кваліфікаційній комісії суддів, що розпочнуться вже 23 березня, судді мають зорієнтуватися в питаннях щодо якості їхньої роботи, а також щодо підстав скасування і зміни судових рішень вищими судовими інстанціями.

Про це розповіла член ВККС Анастасія Заріцька, повідомляє «Закон і Бізнес».

За її словами, Комісія працюватиме у складі чотирьох колегій. Кожна колегія розглядатиме справи незалежно від спеціалізації суддів. Всього за день кожна колегія планує розглядати по 16 матеріалів щодо суддів.

«Прогнозований час проведення співбесіди від 15 до 30 хвилин. Це залежатиме від того, наскільки судді будуть готові до проведення співбесіди», – зазначила А.Заріцька. При цьому вона додала, що судді мають зорієнтуватися в питаннях щодо якості їхньої роботи, щодо підстав скасування і зміни судових рішень вищими судовими інстанціями.

«На сайті Комісії 16 лютого 2018 року було розміщено повідомлення, що судді мали подати до Комісії інформацію про підстави скасування і зміну судових рішень. Судді, які проходитимуть співбесіду в березні, мали б уже це зробити. До інших суддів прохання це зробити. На допомогу їм  надана форма, як подати таку інформацію», – повідомила член ВККС.

Також у ВККС порекомендували не чекати запитів, а надавати Комісії свої пояснення, щодо інформації, що порушена у висновку Громадської ради доброчесності щодо конкретного судді.

Ознайомитися з графіком проведення співбесід можна тут

Джерело: zib.com.ua
21.03.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація