МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Член Вищої ради правосуддя заявив про втручання в його діяльність

 

Член Вищої ради правосуддя Олексій Маловацький заявив про втручання народного депутата в його діяльність.

Як повідомляють у ВРП, до Вищої ради правосуддя надійшло депутатське звернення, у якому парламентар фактично звинувачує члена Вищої ради правосуддя Маловацького у неправомірному втручанні в діяльність суддів Київського апеляційного адміністративного суду щодо вирішення конкретної справи.

Зокрема, народний депутат вказав, що член Вищої ради правосуддя Маловацький, переслідуючи власні інтереси, ініціював порушення дисциплінарної справи стосовно вказаних суддів.

Відповідне звернення надійшло вже після того, як на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя було розміщено повідомлення про недостовірність інформації щодо порушення дисциплінарної справи стосовно згадуваних суддів Київського апеляційного адміністративного суду.

Крім того, Олексію Маловацькому стало відомо, що раніше народний депутат України у соціальній мережі Фейсбук розмістив коментар, у якому надав оцінку рішенню Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про відкриття дисциплінарної справи стосовно судді.

Олексій Маловацький зазначив, що, незважаючи на оприлюднену на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя інформацію, що розгляд матеріалів стосовно суддів дисциплінарними органами Вищої ради правосуддя ще не здійснювався, а розгляд дисциплінарної справи стосовно іншого судді триває, що згідно з чинним законодавством України оцінку судовим рішенням може надавати виключно суд вищої інстанції в порядку, визначеному процесуальним законом, а діям суддів на предмет наявності ознак дисциплінарного проступку – дисциплінарні органи Вищої ради правосуддя, народний депутат допустив неодноразові неправдиві та необґрунтовані висловлювання щодо вчинення членом Вищої ради правосуддя Маловацьким О.В. тиску на суд, які містять оцінку рішень та діяльності дисциплінарних органів Вищої ради правосуддя і члена Вищої ради правосуддя, а також оцінку судових рішень.

Тому Вища рада вирішила звернутися до Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України щодо оцінки дій народного депутата України Віталія Купрія.

Джерело: ukrainepravo.com
22.03.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація