МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Громадська рада доброчесності припиняє участь у процесі оцінювання суддів

 

Громадська рада доброчесності (ГРД) заявила, що припиняє участь у процесі кваліфікаційного оцінювання суддів.

“На суддівському конвеєрі ВККС влаштовує суддям псевдоперевірку їхнього професійного рівня та доброчесності. Порушуючи закон та Конституцію ВККС зробила все для того, аби громадськість не змогла перешкодити цьому конвеєру. Більше того, своїми рішеннями Комісія дала зелене світло усім суддям, які ухвалювали рішення проти учасників Революції Гідності”, – йдеться у повідомленні ГРД.

Як приклад наводиться те, що менше, ніж за рік Вища кваліфікаційна комісія суддів хоче переатестувати понад 5000 суддів, а 23 березня одна з колегій ВККС за півтори години встигла провести співбесіди із 9 суддями.

“Це підтверджує, що кваліфікаційне оцінювання – конвеєр, єдина мета якого – зберегти суддям посади та відзвітувати про “успішне завершення” реформи”, – сказано у повідомленні.

Зазначається, що офіційна заява про рішення буде озвучена під час завтрашнього брифінгу.

Нагадаємо, раніше адвокат заявив, що майже всі судді, які арештовували учасників Майдану, досі працюють, а більшість кримінальних справ про злочини, скоєні під час подій 2014 року «зависають» на етапі підготовчих засідань судів.

Джерело: informator.news
25.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація