МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суддю який сприяв рейдерам звільнено з Дніпровського районного суду

 

Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Андрія Шабанова з посади судді Дніпропетровського районного суду Дніпропетровської області за вчинення порушення під час розгляду справи. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Судову владу України.

Зазначається, що справа проти судді була порушена на підставі депутатських звернень депутата Дніпропетровської обласної ради. Зокрема, депутат зазначив, що ухвалами слідчого судді Шабанова від 30 серпня 2016 року було задоволено клопотання прокурора та накладено арешт на земельну ділянку площею 176,8 га, розташовану на території Любимівської сільської ради Дніпропетровського району, а також на врожай соняшнику, що вирощується на цій земельній ділянці.

Суддя заборонив будь-яким фізичним чи юридичним особам, у тому числі товариству з обмеженою відповідальністю «Любимівка», комунальному закладу «Дніпропетровський геріатричний пансіонат») та їхнім працівникам, обробляти, користуватися та розпоряджатися вказаною земельною ділянкою.

Перевірка виявила, що такі дії Шабанова несуть умисний характер і мають на меті лише одне - завдати непоправну шкоду підприємствам. Андрій Шабанов також "засвітився" під час  рейдерського захоплення будівлі благодійної християнської місії у Дніпрі, коли саме завдяки його незаконному рішенню було підроблено документи на власність. Тож, не дивно, що одіозний суддя позбувся права здійснювати судочинство.

Нагадаємо, що раніше під будинок одного із суддів Дніпра приїхали сотні активістів аби вручити "грамоту народної недовіри".

Іван МУРАХА

Джерело: dniprograd.org
28.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація