МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Два досягнення і десять недоліків: експерт про реформу Верховного суду

 

На початку роботи ВСУ рівень довіри до нього складав 37%.

Голова "Центру політико-правових реформ" Роман Куйбіда вважає, що у Верховного суду України (ВСУ) змінилася лише форма, а зміст його роботи залишився таким же. Для повноцінної оцінки змін у ВСУ 100-денного терміну недостатньо, заявив Куйбіда на форумы “100 днів роботи Верховного Суду”, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

Крім того, він зазначив, що на початку роботи рівень довіри до роботи нового ВСУ був 37 відсотків. Водночас 60 відсотків юристів не вірили в спроможність суду стати незалежним.

Куйбіда зазначив, що ще не готовий оцінювати роботу суду, але він побачив 2 досягнення і близько 10 недоліків у його реформі.

"Я бачу старання показати нову якість від нових суддів, але не від тих, хто уже був у системі. Немає поки що єдності. Судові рішення кожен пише як хоче", – пояснив голова "Центру політико-правових реформ".

Куйбіда наголосив, що чекає від ВСУ регулярних публічних звітів, а також похвалив сторінку суду в соцмережі Facebook.

Слід зазначити, що у 2017 році на Вищу раду правосуддя, яка проводила оцінювання суддів, витратили 283 млн гривень, а в 2018 році – 203 млн гривень. Водночас на Вищу кваліфікаційну комісію суддів у 2017 році було виділено 107 млн гривень, у 2018 році – 140 млн гривень.

Нагадаємо, у другій половині 2018 року відбудеться другий набір до Верховного суду.

Джерело: ua1.com.ua
29.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація