МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суддя, яка допомогла Пашинському у рейдерському захопленні, не змогла оскаржити своє звільнення

 

Суддя Тернопільського окружного адміністративного суду Надія Ходачкевич, яка допомогла нардепу Пашинському у захопленні Житомирської кондитерської фабрики, не змогла поновитись на посаді судді.

Вища рада правосуддя (ВРП) відмовила судді Надії Ходачкевич, колишній судді Тернопільського окружного адміністративного суду, в поновленні на посаді. ВРП залишила без зміни рішення Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя про звільнення Ходачкевич з посади судді.

Про це в коментарі інтернет-виданню UA1 повідомила адвокат власника Житомирської кондитерської фабрики Ігоря Бойка Катерина Нікітюк.

У грудні 2017 року Дисциплінарна палата ВРП прийняла рішення про звільнення з посади судді, дійшовши висновку, що суддя Ходачкевич грубо порушила низку норм законодавства, приймаючи незаконне рішення про скасування реєстрації ТДВ "ЖЛ" (компанія-власник Житомирської кондитерської фабрики). В подальшому рішення судді призвело до неправомірного видалення підприємства з реєстру Мін’юсту.

Фактично з незаконного рішення судді Ходачкевич почався процес рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", власником якої є американський бізнесмен Ігор Бойко.

Протиправне захоплення кондитерської фабрики в Житомирі здійснила група на чолі з народним депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським. Також в причетності до захоплення фабрики звинувачують однопартійців Пашинського – міністра юстиції Павла Петренка та міністра МВС Арсена Авакова.

Злочин щодо незаконного виконання рішення судді Ходачкевич розслідується правоохоронними органами. Надія Ходачкевич входить до групи суддів, які приймали участь в рейдерському захопленні власності американського інвестора, вартістю понад 100 млн доларів США.

Нагадаємо, бізнесмен Ігор Бойко заявляє, що нардеп Пашинський організував захоплення Житомирської кондфабрики за особистим наказом президента Порошенка задля усунення основного конкурента президентської корпорації "Рошен" на кондитерському ринку.

Джерело: ua1.com.ua
29.03.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація