МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

НАЗК перевірить декларації двох суддів з Донеччини

 

Національне агентство з питань запобігання корупції проведе повну перевірку декларацій за 2015, 2016 та 2017 роки ще 8-ми осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Серед суб’єктів декларування, щодо яких розпочнуть перевірку є, зокрема, Сергієнко Ганна Леонідівна, суддя Шахтарського міськрайонного суду Донецької області (декларації за 2015 та 2016 роки) і Чемодурова Наталія Олександрівна, суддя Слов’янського міськрайонного суду Донецької області (декларації за 2015 та 2016 роки).

Рішення про проведення повних перевірок декларацій зазначених осіб прийнято на підставі інформації, отриманої від суб’єктів звернення, про можливе відображення у таких деклараціях недостовірних відомостей, яка містить фактичні дані, що можуть бути перевірені (відповідно до підпункту 4 пункту 3 розділу ІІІ Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Перевірки е-декларацій тривають 60 календарних днів та розпочинаються наступного дня за днем прийняття рішення. Крім того, під час засідання було прийнято рішення про продовження строку повної перевірки декларацій, поданих 8-ма суб’єктами декларування, на додаткові 30 календарних днів.

Нагадаємо, що рішення про продовження повної перевірки декларації приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті, необхідних для проведення повної перевірки декларації, у відповідь на запити (листи) Національного агентства (відповідно до пункту 14 розділу ІІІ Порядку).

Джерело: ukrainepravo.com
30.03.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація