МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

До суду передано справи колишніх суддів, які приєдналися до терористичної організації "ЛНР"

 

Прокуратура Луганської області передала до суду обвинувальні акти проти колишніх суддів Луганської області, які після окупації РФ частини регіону вступили в проросійську терористичну організацію "ЛНР".

Про це повідомили у ГПУ.

"Зазначені особи, будучи суддями Жовтневого районного суду Луганська, Слов'яносербського районного суду і Брянківського міського суду, з метою зміцнення незаконної влади представників "ЛНР" і бажаючи сприяти її діяльності, стали учасниками зазначеної терористичної організації", - йдеться у повідомленні.

Як повідомляється, перебуваючи на тимчасово окупованій території, зловмисники ухвалюють незаконні рішення від імені "ЛНР", які "суперечать принципам Конституції України та іншим законодавчим актам".

"Оскільки зазначені особи ховаються від слідства та суду, щодо останніх здійснено процедуру спеціального попереднього розслідування. Санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої", - додали у прокуратурі.

Раніше повідомлялося, що СБУ повідомила про підозру чотирьом суддям за ведення справ на окупованих територіях.

Джерело: nv.ua
02.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація