МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд дозволив Франції заборонити Uber без схвалення Євросоюзу

 

У Франції хотіли ухвалити рішення без відома офіційного Брюсселя.

Суд Європейського Союзу підтримав Постпред Франції в ООН: заява Сирії про знищення хімзапасів була брехнеюрішення Франції заборонити у країні таксі-сервіс Uber без дозволу офіційних органів ЄС.

Таке рішення ухвалили судді у вівторок, 10 квітня, передає Reuters.

"Держави-члени можуть забороняти та карати відповідно до кримінального законодавства незаконне здійснення транспортної діяльності в контексті служби UberPOP, не повідомляючи Комісію (Європейську  - ред.) перед ухваленням законопроекту", - йдеться у рішенні.

Франція звинувачує сервіс таксі у залученні до роботи водіїв без відповідної ліцензії, через що Uber вирішили призупинити. Однак компанія вважає, що таке рішення є незаконним, мовляв, в ЄС таке рішення має підтримати Європейська Комісія.

Нагадаємо, у грудні Європейський суд визнав, що Uber не є комп'ютерним сервісом. Тепер він стає таксомоторною компанією, яка повинна разом з усіма дотримуватися загальних правил для транспортних фірм.

Джерело: tsn.ua
10.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація