МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд призначив грошове стягнення свідкам, які не з'явились у судове засідання

 

Суд призначив грошове стягнення двом свідкам у зв'язку з невиконанням ними своїх процесуальних обов'язків.

Як повідомляє прес-служба суду, суддею Ленінського районного суду міста Миколаєва в одному з кримінальних проваджень постановлено ухвалу про накладення на свідків грошового стягнення.

Так, в судовому засіданні, після чергової неявки двох свідків, прокурор заявив клопотання про накладення грошового стягнення на свідків, які будучи належним чином викликані в судове засідання, для участі в ньому не з’явилися та повідомили йому в телефону  режимі, що  до суду з’являтися не будуть.

За клопотанням сторони обвинувачення  в судове засідання були викликані. Будучи належним чином повідомленими про час та місце проведення судового засідання,  вказані свідки до суду не з’явилися, що перешкоджає подальшому розгляду кримінального провадження в розумні строки та повного встановлення   фактичних обставин справи. Причину неявки  в судове засідання свідки не повідомили.

Відповідно до ч. 1 ст. 327 КПК України якщо в судове засідання не прибув за викликом свідок, заслухавши думку учасників судового провадження, суд після допиту інших присутніх свідків призначає нове судове засідання і вживає заходів для його прибуття. Суд також має право постановити ухвалу про привід свідка та/або ухвалу про накладення на нього грошового стягнення у випадках та в порядку, передбачених главами 11 та 12 цього Кодексу.

Враховуючи, що свідки були належним чином повідомлені про необхідність явки в судове засідання та не з’явилися без поважних причин, що є порушенням процесуальної дисципліни, суд прийшов до висновку про обґрунтованість клопотання прокурора  та його задоволенню, та наклав на кожного з свідків грошове стягнення у розмірі 1 розміру  прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що становить 1762 гривні.

Джерело: ukrainepravo.com
10.04.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація