МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Печерський суд надав слідству доступ до студентської справи Гройсмана

 

Прем'єр-міністра підозрюють у підробці документів про освіту.

Печерський районний суд надав доступ до студентської справи прем'єр-міністра Володимира Гройсмана стосовно його навчання в Міжрегіональній академії управління персоналом (МАУП) з 2000 по 2003 рік.

Закінчивши навчання в МАУП Гройсман отримав диплом бакалавра і спеціаліста за спеціальністю "Правознавство", передає Українська правда.

Згідно з постановою Печерського райсуду від 12 березня, яка була опублікована в Єдиному реєстрі рішень, слідство аргументувало свій запит тим, що МАУП відмовила йому в доступі до студентської справи Гройсмана.

Водночас всі інші навчальні заклади, в яких навчався прем'єр, надали необхідну інформацію. Виходячи з цього суд надав слідству доступ до справи глави Кабміну для проведення розслідування. Його мета полягає в перевірці даних, які свідчать про підробку документів про освіту прем'єра.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України розробляє формулу ціни на газ для населення, яка б враховувала поточну економічну ситуацію і глибокий соціальний аспект.

Джерело: ua1.com.ua
10.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація