МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суд визнав Розенблата потерпілим у "бурштиновій справі" - адвокат

 

Печерський райсуд Київ задовольнив клопотання захисту народного депутата Борислава Розенблата і визнав його потерпілим у справі, заведеній ГПУ про нібито провокацію хабара в "бурштиновій справі" .

Про це Укрінформу повідомив адвокат Розенблата Олексій Шевчук.

"Це абсолютно законне рішення суду, тому що Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру виконати вимогу статті 55 Кримінального процесуального кодексу України та повідомити Розенблату про його права як потерпілого. Тепер його визнано потерпілим від дій щодо провокацій хабара", - сказав Шевчук.

За його словами, таке рішення було винесене в середу, і воно зобов'язує скасувати постанову слідчого ГПУ про відмову визнати Розенблата потерпілим, а слідчого - виконати вимоги частини 2 статті 55 Кримінально-процесуального кодексу.

Шевчук також наголосив, що захист Розенблата домагатиметься найближчим часом повідомлення про підозру агенту Катерині та іншим агентам, "тобто тим,  хто провокував злочин проти Розенблата".

Як повідомлялося, у лютому детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП завершили досудове розслідування у так званій бурштиновій справі, фігурантами якої є народні депутати Борислав Розенблат і Максим Поляков.

За даними НАБУ, народні депутати  Розенблат та Поляков з метою отримання неправомірної вигоди лобіювали необхідні законодавчі зміни на користь однієї з компаній у сфері видобутку бурштину.

Джерело: www.ukrinform.ua
11.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація