МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Суддя Лисичанського міського суду скаржиться на тиск з боку відповідача у справі

 

Суддя Лисичанського міського суду Луганської області Юлія Калмикова скаржиться на тиск з боку відповідача у справі. Про це повідомляє прес-центр судової влади.

У провадженні судді Лисичанського міського суду Луганської області Калмикової Юлії Олександрівни перебуває цивільна справа за позовною заявою головного лікаря Лисичанської комунальної лікувально-профілактичної поліклініки міста Лисичанська до комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ» про визнання незаконним та скасування наказу.

Суддя повідомляє, що 2 квітня 2018 року директором комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ» подано скаргу на бездіяльність слідчого прокуратури Луганської області до Сєвєродонецького міського суду Луганської області щодо невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань в порядку статті Кримінального процесуального кодексу України.

У своїй скарзі заявник опротестовує відмову слідчого внести до ЄРДР відомості про вчинені, на його думку, суддею Лисичанського міського суду Луганської області Калмиковою Ю.О. при постановленні ухвали від 13 березня 2018 року кримінальні правопорушення, передбачені частиною першою статті 375, частиною першою статті 366 Кримінального кодексу України, про що він подавав відповідну заяву до прокуратури Луганської області.

Суддя вважає, що такі дії відповідача у цивільній справі мають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 376 Кримінального кодексу України.

Калмикова Ю.О. додає, що 12 березня 2018 року під час розгляду цивільної справи вона постановила ухвалу про відновлення провадження у справі та призначення її до розгляду по суті на 4 квітня 2018 року.

13 березня 2018 року суддею постановлено ухвалу про виправлення описки в ухвалі від 12 березня 2018 року і замість зазначеного «у відкритому судовому засіданні» ухвалено вважати вірним «у підготовчому судовому засіданні». Вказана ухвала суду відповідачем не оскаржувалася та набрала законної сили.

Натомість замість оскарження ухвали у передбачений законом спосіб 19 березня 2018 року відповідачем подано заяву до прокуратури Луганської області про вчинені, на його думку, кримінальні правопорушення, передбачені частиною першою статті 375, частиною першою статті 366 Кримінального кодексу України.

За таких обставин суддя Лисичанського міського суду Луганської області Калмикова Ю.О. вважає, що подання зазначеної заяви директором комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання м. Лисичанськ» про внесення в ЄРДР відомостей про скоєння ним кримінального правопорушення до закінчення розгляду цивільної справи має ознаки впливу на суд, що передбачає кримінальну відповідальність за статтею 376 Кримінального кодексу України.

Джерело: ukrainepravo.com
12.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація