МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Чернівцях буде один суд і буде один голова, - Ігор Бенедисюк

 

Що стосується апарату, це буде залежати від оптимізації процесу

У Чернівцях ліквідують три районні суди та утворять Чернівецький окружний суд. Тож у Голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюк поцікавилися, чи буде при цьому скорочення суддів, штату, персоналу.

- Скорочення не відбудеться, принаймні, воно не відбудеться до тієї міри, щоб відбулося скорочення суддів на відповідну кількість справ. Що стосується апарату, це буде залежати від оптимізації процесу, який буде запроваджений. Зрозуміло, що буде один суд і буде один голова, і один заступник, і один керівник апарату. Тобто в такому розумінні оптимізація буде. Але у кожного судді будуть свої помічники, секретарі судових засідань, і відповідний апарат буде забезпечувати діяльність суду. Яка його кількість, можна зараз лише здогадуватися, тому що це залежатиме від тієї штатної структури, яка буде побудована, - каже І. Бенедисюк.

- Запрацює цей суд лише тоді, коли також буде забезпечено організаційну складову цього процесу. Зараз є суди, де взагалі часом немає жодного або є один суддя. Ефективність здійснення правосуддя в таких судах надто мала. Це відбувається з різних причин. З одної причини, є невелика кількість населення, яка дає невелику кількість справ для цього суду, а є, навпаки, велика кількість справ і мало суддів. Ця оптимізація якраз пов'язана з тим, щоб об'єднати такі суди, і вони більш-менш рівномірно мали навантаження і могли ефективно розглядати справи, - додав Голова Вищої ради правосуддя.

Відео Сергія ДАНЕВИЧА

Джерело: pogliad.ua
13.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація