МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Отримання грошової допомоги залежить від місця проживання, - суд

 

Справа про позбавлення державної допомоги, пов’язаної із загибеллю військовослужбовця, слід розглядати за місцем проживання відповідача. Про це йдеться в постанові Апеляційного суду Київської області від 10.04.2018.

Більше 20 років тому подружжя розірвало шлюб і батько самоусунувся від виховання і утримання сина. Минулого року парубок був мобілізований і під час виконання обов'язків військової служби при участі в антитерористичній операції в районі виконання бойових завдань за призначенням загинув. Батьки померлого отримали право державну грошову допомогу, пов’язану із загибеллю військовослужбовця. Та матір, зважаючи на те, що виховувала сина самотужки, звернулась до суду із позовом, в якому наполягала на позбавленні батька права на отримання грошей. Зваживши на аргументи жінки, суд першої інстанції її позов задовольнив.

Не погодившись із цим рішенням, батько звернувся до апеляційної інстанції. У заяві він вказав, що позов його колишньої дружини розглядався не за підсудністю. Адже відповідач проживає у іншій області, тож там і мала б слухатися справа. Своєчасно про порушення своїх прав суд, який розглянув справу, відповідач повідомити не міг, адже взагалі не знав про існування позову. Зважаючи на зазначене, вердикт суду першої інстанції батько попросив скасувати.

У постанові № 381/3650/17 апеляційний суд погодився із доводами заявника, судове рішення скасував, а провадження передав до суду іншого району.

Джерело: zib.com.ua
20.04.2018

Сьогодні
16 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація