МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

У Чернівцях на драмтеатр подали до суду за порушення авторських прав

 

Чернівецький музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської звинуватили у незаконному використанні музичного супроводу в одній з вистав.

Як зазначається в Єдиному реєстрі судових рішень, Українське агентство з авторських та суміжних прав подало до суду на драмтеатр. Судове слухання цієї справи відбудеться сьогодні, 20 квітня о 16.00 у Шевченківському районному суді Чернівців.

Директор театру Юрій Марчак повідомив кореспонденту molbuk.ua, що справа стосується незаконного використання музики у виставі "Чесний суддя".

"Двоє авторів не могли розділити між собою право авторства - Гринишин і Васюк. Ми розрахувалися за музику через Всеукраїнську лігу авторів, а УААСП виставляє свої претензії з приводу роботи Гринишина, який колись у нас працював режисером. Тепер буде суд вирішувати, що буде за використанням тієї музики у трьох виставах "Чесного судді". Цю виставу ми давно "списали" з нашого репертуару", - повідомив Марчак.

Нагадаємо, у театрі минулого року розгорівся скандал за участю керівництва драмтеатру й режисера Гринишина, якого звільнили з роботи"без пояснень". Тоді ж з театру звільнили і художника-постановника Андрія Романченка.

Джерело: molbuk.ua
20.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація