МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Судова палата Касаційного господарського суду вперше розглянула справу повним складом

 

16 квітня судова палата для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду вперше з початку роботи нового Верховного Суду розглянула справу повним складом палати у кількості 9 суддів та прийняла постанову у справі. 

Як повідомляє прес-служба суду, розгляд справи всією палатою був зумовлений необхідністю забезпечення єдності судової практики у спорах, що виникають із подібних правовідносин.

Колегія суддів палати для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду дійшла висновку, що рішення органу місцевого самоврядування про зміну розміру орендної плати (у відсотках від нормативно-грошової оцінки), визначеної на певний бюджетний рік, може бути підставою для внесення змін до договору оренди землі щодо зміни розміру орендної плати у разі, якщо сторони такого договору оренди визначили безпосередньо в самому договорі саме таку підставу для внесення змін до нього виходячи з принципів статей 632, 651 ЦК України та ст. 30 Закону України «Про оренду землі».

Наступним важливим питанням, яке має вирішити палата для розгляду справ щодо земельних відносин та права власності Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду, є застосування положень ст. 33 Закону України «Про оренду землі». Засідання палати із цього питання заплановано на 14 травня 2018 року.

Джерело: ukrainepravo.com
20.04.2018

Сьогодні
19 лютого 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація