МІЖНАРОДНИЙ ФОНД
УКР ENG
 
news
/Forum/0_Forum.php

 

Швейцарська Конфедерація

 


 

 

 

 Дайджест  / Центр суддівських студій 

 

Верховний Суд визначить порядок застосування норм про компенсацію у разі скасування авіарейсу

 

Велика палата Верховного Суду визначить порядок застосування норм щодо права пасажира на компенсацію у разі відмови у перевезенні, скасування чи тривалої затримки авіарейсів. Про це повідомляє прес-служба суду.

8 травня 2018 року Велика Палата Верховного Суду розгляне справу за позовом до Приватного акціонерного товариства «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», «Emirates Airlane» в особі Представництва «ЕмірейтсЕрлайн» в Україні про захист прав споживачів, сплату компенсацій і відшкодування шкоди за заявою Приватного акціонерного товариства «Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» про перегляд рішення Шевченківського районного суду міста Києва від 30 квітня 2015 року, рішення Апеляційного суду міста Києва від 6 липня 2016 року й ухвали Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 18 жовтня 2017 року.

На розгляд Великої Палати Верховного Суду справу передала колегія суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду відповідно до підпункту 2 п. 1 розд. ХІІІ «Перехідні положення» ЦПК України в редакції Закону України від 3 жовтня 2017 року № 2147-VІІІ «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів». Судове рішення оскаржується з підстав неоднакового застосування судами касаційної інстанції різної юрисдикції статей 100, 103–105 ПК України, Закону України «Про міжнародні договори», Монреальської та Варшавської конвенцій.

Джерело: ukrainepravo.com
25.04.2018

Сьогодні
24 березня 2019

Анонс подій:Архів заходів Центру>>


Опитування (архів)


підписатися на        розсилку новин з сайту
підтвердити підписку
нагадати пароль
відписатисяНаші публікації:

Архів публікацій>>


Вийшов новий номер Віснику Центру суддівських студій присвячений монiторингу доступностi, ефективностi та неупередженостi правосуддя в Українi


 
© 2001-2016. Центр суддівських студій. При копіюванні матеріалів та/або розміщенні їх у будь-якому інформаційному виданні -
посилання на Центр суддівських студій обов'язкове. E-mail: info@judges.org.ua, judges@i.com.ua

Підтримка сайту: Швейцарська Конфедерація